Ból i drętwienie nogi po usunięciu gangliona

20.09.2013r miałam usuniętego gangliona stopy założono mi szwy noga bolała mimo że nie chodziłam tylko do toalety po 2 tyg. tj.3.10.2013 zdjęto mi szwy i założono mi stapplery bo się nie zagoiło dobrze ale noga dalej boli piecze drętwieje czy będę miała władną tą nogę boje się
KOBIETA ponad rok temu

Witam Panią,
Pierwotne gangliony w stopie zdarzają się dość rzadko i najczęściej są bezobjawowe. Znacznie częściej występują wtórne gangliony spowodowane najczęściej zmianami zwyrodnieniowymi lub uszkodzeniami torebek stawowych lub pochewek ścięgnistych. Pani objawy mogą wynikać z podrażnienia/uszkodzenia któregoś z nerwów w obrębie stopy. Bez dokładnego zbadania stopy trudno cokolwiek więcej powiedzieć.
Pozdrawiam,