Ból i drętwienie nogi u 39-latka

Mam 39 lat. lekką nadwagę, biurowo - aktywny tryb życia. mam problem, jak jadę samochodem (ponad 1/2h) lub siedzę przy biurku ze zgiętymi nogami (czyli tak jak się siedzi) to boli mnie noga i drętwieje (w zgięciu, na zewnątrz, blisko kolana.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy niewydolności żylnej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.