Ból i dyskomfort w śródstopiu kilka lat po skręceniu kostki

Witam.Proszę o radę w sprawie pojawiającego się dyskomfortu i bólu w śródstopiu pojawiającego się od kilku lat po skręceniu kostki.Ból pojawia się b.często podczas chodzenia, kucania, nawet gdy noga swobodnie leży na podłodze bądź wyłożona na krześle( z powodu bólu nóg,mrowienie,pieczenie,opuchnięte kostki i łydki).Po zwichnięciu zalecenie ortopedy to był bandaż elastyczny,maść Arcalen i moczenie nogi w soli Iwonickiej. Co jest przyczyną pojawiającego się często bólu tej nogi?Dziękuję.

Piotr Pilarski

Taki ból może utrzymywać się latami po zwichnięciu. Szczególnie gdy fizjoterapia była źle prowadzona. Sugeruję zgłosić się do ortopedy aby dokładnie zdiagnozować problem oraz do fizjoterapeuty.

Pozdrawiam.