Ból i guzek w pachwinie

Witam.Od jakiegoś tygodnia odczuwam tępe bóle ,a coraz częściej kłujące.Dzieje się to w prawej pachwinie.Gdy uprawiam sport lub pływam to mnie nie boli lecz gdy zaczynam chodzić to już boli.Boli mnie również gdy np kucam oraz gdy stoję na prawej nodze.A tak około dwa dni temu zaczęło mnie pobolewać prawie jądro(wydaje mi się że jest bardziej twarde niż lewe) . Dodam jeszcze ze wyczuwam również takiego małego jakby guzka w prawej pachwinie (ma ok.1 cm). Bardzo proszę o jakąś diagnozę.Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. O diagnozę na tym etapie może trochę za wcześnie, nie mniej jednak sugerowałbym bezzwłocznie udać się do poradni chirurgicznej. Możliwe iż powodem dolegliwości jest przepuklina pachwinowa lub skręt powrózka nasiennego.