Ból i kłucie jajników

Witam. od jakiegoś czasu bolą mnie strasznie jajniki. Gdy tylko mnie przewieje, albo zmarznę lub siądę na zimnym. Na drugi dzień od razu bardzo kują. tak mam za każdym razem, już dość długo. nawet podczas stosunku odczuwam ich ból, kucie. A także podczas owulacji występuje większe krwawienie. Czy to coś poważnego, czy normalne zmiany?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może są to objawy endometriozy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.