Ból i kłucie odczuwane w kolanie podczas gry

Witam serdecznie. Jakis czas temu podczas gry w piłkę nożną poczułam w kolanie taki nagły ból, jakby ukłucie, ...podczas treningu nie zwracałam na to uwagi, dopiero jak wróciłam do domu to nie mogłam wyprostować do końca kolana, nie bolało mnie tylko w pozycji zgiętej. Próba wyprostowania kończyła się nasilającym bólem. Przemęczyłam sie 5 dni, bo potem bol sie zmniejszyl. Na kolejnym treningu było to samo i znów przez kilka dni nie mogłam kolana wyprostować. Potem(...)+

Witam,
Bardzo trudno z Pani opisu wywnioskować co sie stało jednak najprawdopodobniej sprawa dotyczy uszkodzonej jednej z dwóch łąkotek. Sugeruje pilna konsultacje u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu