Ból i kłucie w kolanie po operacjach wycinania tłuszczaków

Witam jestem rok po operacjach stawu kolanowe ( miałam wycinane dwa tłuszczaki z kolana ) podczas drugiej operacji wycięto mi guzka z tkanką. Po operacji doszło do przetoki w jamie stawowej ale udało się to opanować. Niestety nadal odczuwam ból w kolanie straszne kucie podczas gwałtowniejszych ruchów i ból po zewnętrznej stronie kolana. Lekarz zakończył leczenie. Kolano puchnie cały czas . Miałam usg nic niepojącego nie wyszło oprócz małej i ilości płynu nie nadającego się do ściągnięcia...

Jeżeli oceniono staw kolanowy w USG i nie stwierdzono patologii, trudno jest diagnozować jakąkolwiek chorobę. Jedyne, co mogę doradzić, to kolejna konsultacja u innego specjalisty ortopedy.