Ból i krwawienie przy pierwszym stosunku

wczoraj wieczorem próbowaliśmy odbyć z chłopakiem pierwszy raz, jednak bardzo mnie bolało i w zasadzie nie jestem pewna czy doszło do całkowitego zerwania u mnie błony dziewiczej; sporo krwawiłam (nie na pościel, ale podczas podcierania po skorzystaniu z toalety było mnóstwo krwi, jak podczas miesiączki), krwawiłam również trochę w ciągu dnia; po 24h jednak nadal odczuwam ból; czy możliwe, że błona dziewicza została przerwana tylko częściowo i następnym razem też będzie bolało?

Witam,
trudno określić w jakim stopniu została naruszona błona, ale myślę że została przerwana całkowicie.
Zwykle nie powinno wystąpić obfite krwawienie, tylko niewielkie.

pozdrawiam