Ból i łuszczenie skóry po rozpoczęciu stosowania Lacacid i Klindacid

Witam. Dermatlog przepisał mi locacid(na noc-codziennie) i na dzien klindacint. Bardzo łuszczy mi sie skora, piecze i jestem wręcz buraczkowa i gorąca na twarzy. Czy o normalna reakcja, czy powinnam odstawic leki na pare dni?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym leczenie i odstawić leczenie.