Ból i nadmierna potliwość podczas oddawania stolca

Witam mam taki problem pod czas oddawania stolca raz na Miesian lub dwa najpierw czuje ze musze do toalety a kiedy jde nie moge sie wyproznic czuje okropny bol dretwieje , oblewaja mnie poty bol porodowy to przypomina czasem robi mi sie slabo ciemno przed oczami trwa to do momentu kiedy sie nie zalatwie ,zawsze Kal jest najpierw twardy a potem mnie przeczyszcza I potem bol ustaje blagam o pomoc co mi jest

Witam! jeśli objawy pojawiają się z częstotliwością o której Pani pisz (raz na miesiąc/dwa) nie ma powodów do niepokoju. Tego typu okresowe zaparcia najprawdopodobniej związane są z poprzedzającą je dietą ubogą w błonnik i włókna roślinne. Polecam artykuł:
http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-zaparcia