Ból i obrzęk stawu kolanowego

Dwa dni temu źle stanęłam na kolanie i coś mi w nim przeskoczyło. Normalnie chodzę, ale odczuwam lekki ból i takie jakby drętwienie.(pracuję przy borowkach i kolana też są "przemęczone" ) Dziś widzę, że ono jest lekko spuchnięte. Mam tendencję do zwichania rzepki (są wyżej niz powinny ), ale mogę chodzić, zginać wiec to chyba nie jest zwichnięcie, tylko czy to może być coś poważnego ? czy raczej zwykłe nadwyrężenie ? Planuje iść na pielgrzymkę za 3 tyg ? czy może mi się coś stać od wysiłku?

Witam. Objawy mogą być wynikiem zwykłego nadwyrężenia stawu, przed podjęciem większego wysiłku fizycznego powinien Panią jednak zbadać lekarz.