Ból i odczuwanie guza po cesarskim cięciu

Jestem po cesarskim cieciu 6 miesiecy. Nad raną po prawej stronie czuję guza oraz odczuwam ból nasila sie on w okresie miesiączkowania. 3 miesiące temu było podobnie ale guz zniknął. Czy to może być mięsniak?

Jeśli dolegliwości bólowe nasilają się i guzek powiększa się w trakcie miesiączki , rozpoznaniem będzie raczej tzw endometrioza w bliźnie lub w powłokach. Celem pogłębienia diagnostyki należy wykonać USG powłok i ewentualnie USG EV celem wykluczenia zmian w miednicy małej . Pozdrawiam

Opisany guz jest najprawdopodobniej guzem endometrialnym w bliżnie po cięciu cesarskim. Proszę wykonać USG zmiany i zgłosić się do swojego ginekologa- prawdopodobnie trzeba zmianę usunąć operacyjnie.