Ból i opuchlizna kolana po kontuzji

Podczas gry w koszykówkę zderzyłem się kolanem z kolanem kolegi. Poczułem ogromny ból w tym kolanie. Z początku z powodu tego bólu w ogóle nie mogłem stanąć na ta nogę. Po czasie powoli zacząłem utykać. Tylko czasami noga w tym kolanie gdy przyniosę na nią ciężar ciała bez mojej woli sama zginą się w tym kolanie do środka i nie mogę nad tym zapanować. Oczywiście bezpośrednio po tym zdarzeniu kolano mi opuchło. Teraz jest już lepiej. Normalnie chodzę tylko z bieganie trochę problem. Co to jest?

Krwiak w kaletcevprzefrzepkowrj lub w samym stawie, wystarczy kriotetapia. Jeśli nie przejdzie po kołku dniach należy zgłosić sie do lekarza do ewentualnej punkcji