Ból i opuchlizna nogi po dwukrotnym skręceniu
W ciągu 4 miesięcy dwukrotnie skręciłam tą samą nogę . Jak opuchlizna zeszła poszłam do pracy . Pod koniec pracy noga puchnie i boli byłam u ortopedy miałam USG . Lekarz stwierdził ze nic nie znajduje niepokojącego . Miałam rehabilitację laser magnetronik krioterapię . . I tak chodzę od lekarza do lekarza każdy mówi ze nic tu nie widzi a mnie boli noga Chodzę na masaż owszem jest lepiej i ćwiczę w domu . Ale przecież nie mogę nieskończoność być na zwolnieniu lekarskim Muszę wrócić do pracy

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy bez wątpienia są konsekwencją dwukrotnego skręcenia kostki. Niestety nie napisała Pani w jaki sposób przebiegało leczenie - jeśli jednak za szybko poszła Pani do pracy, a noga nie była dostatecznie długo unieruchomiona, opisane dolegliwości bólowe mogą się utrzymywać jeszcze przez dłuższy czas. Sugeruję regularną kontrolę w Poradni Ortopedycznej.