Ból i opuchlizna nogi po operacji żylaków

Witam jestem dwa dni po operacji zylaków,operacja jedniodniowa dzisiaj strasznie boli mnie noga w kostce i jest spuchnieta niewiem czy to normalne biore zastrzyki w brzuch a leki przeciwbólowe jakby nie działały prosze o pomoc

Tak, w tak wczesnym okresie pooperacyjnym takie dolegliwości mogą występować. To typowe dla takiego zabiegi. Jeśli dolegliwości w przeciągu tygodnia po zabiegu systematycznie nie będą ustępowały to proszę w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem prowadzącym. Oczywiście warto operowaną kończynę dolną bandażować bandażem elastycznym.