Ból i opuchlizna nogi po złamaniu przy podstawie IV kości śródstopia

Panie Doktorze 25 maja br.zlamalam noge w stopie,przeswietlenie wykazalo ze jest to zlamanie przy podstawie IV kosci srodstopia,noge lekarz usztywnil mi na szynie, po 4 tyg.zdjal szyne ale nadal nie kazal stawac na niej jeszcze przez 2 tyg.Po 6 tyg.juz kazal stawac pomimo ze noga jeszcze boli i opuchlizna nie zniknela,kazal smarowac Hirudoidem,moczyc w soli leczniczej i robic zimne oklady z lodu.Pomimo tego noga nadal boli i opuchlizna nie zniknela.Co robic,bardzo prosze o porade,dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli opuchlizna nie ustąpi w ciągu najbliższych dni, pomimo stosowania się do zaleceń, to konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza prowadzącego.