Ból i opuchlizna po zwichnięciu kostki

Witam serdecznie.. zbiegajac z gorki zle stanelam na stopie i doslownie w kilka minut zaczela mi wychodzic gula w miejscu kosci srodstopia. Na drugi dzien rani, rtg nie wykazalo zlamania a pani dr stwierdzila zwichniecie stawu skokowego i zalozyla szyne na 10-14 dni. Co mnie martwi to to, ze kostka kompletnie mnie nie boli a boli to spuchniete miejsce czasem promieniujac od wewn srodkowej czesci stopy.. czy to normalne przy ZWICHMIECIU? I to, ze nie zalecono kul a normalne chodzenie w szynie?

Witam. Opisane objawy mogą pojawić się przy zwichnieciu, nie ma powodów do niepokoju. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.