Ból i opuchlizna wokół zęba

Witam. Parę miesięcy temu miałam leczenie kanałowe zęba, jednak nie zostało ono zakończone ze względu na mój stan zdrowia. Dwa dni temu ząb zaczął strasznie boleć, a wczoraj pojawiła się opuchlizna, która dziś się zwiększyła. Byłam dziś u dentysty, wypłukał mi kanały i założył opatrunek. Ból ustał, jednak opuchlizna pozostała taka sama. Czy to minie samo w najbliższym czasie?

Witam!
Oczywiście,ale nie od razu! Ze względu na niezakończone o czasie leczenie kanałowe doszło do powikłań zapalnych i teraz musi minąć trochę czasu,zanim wszystko się uspokoi... Proszę cierpliwie czekać. Na szczęście jest Pani pod opieką dentysty... Pozdrawiam.