Ból i opuchnięcia stawów dłoni oraz bóle kręgosłupa

mieszkam w Holandii.Ok,.2-3 lat temu zaczely bolec i puchnac stawy dloni.Bolal mnie tez kregoslup,najbardziej w czesci dolnej-ledzwiowej z bolen przechodzacym na prawa noge i czasem pojawiajacy sie ostry bol w posladku.Od ok. 1r. pojawil sie tez bol lewego biodra,nie tylko po wysilku.Reumatolog zdiagnoz. artroze stawow dloni a lek.domowy zalecil mi paracetamol i aminotryptyline i 3 mies.fizioterapie intensywna na maszynach i psychologa,nie reagujac na moj bol biodra.Inter. mnie met.lecz.i diagn

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.