Ból i pękanie skóry w zgięciach łokci

Witam na zgieciach obudwoch rak pojawilo sie cos podobnego do odparzen niestety nie mam jak pokazac nie ma mozliwosci dodania zdjec piecze i nieco peka skora w zagieciach lokciowych nie ma wysypki tylko jedna wielka plama i peknieta skora

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się dolekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.