Ból i pieczenie biodra u 32-letniej osoby

Witam ,mam 32 lata i strasznie boli mnie biodro od jakiegoś czasu. Na początku był to nawet nie ból tylko pieczenie głównie podczas siedzenia. Teraz boli mnie nawet podczas chodzenia, nie aż tak bardzo ale z dnia na dzień coraz gorzej. Coś mi w tym biodrze strzela jak zginam nogę. Do ortopedy idę dopiero 10 marca, czy powinnam wcześniej wykonać jakieś badanie? Może USG? Nakleiłam sobie dziś plaster na nerwo i mięśniobóle, zobaczymy. Bardzo proszę o poradę co to może być.

Warto byłoby wykonać przed wizytą RTG stawu biodrowego i/lub RTG kręgosłupa odc. L-S, ponieważ zapewne ortopeda skieruje Panią na to badanie na początku.
Możliwe zmiany zwyrodnieniowe.