Ból i pieczenie brzucha 4. miesiące po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam serdecznie. Ponad 4 miesiace temu mialam usuniety wyrostek,dodam ze podczas operacji byly juz nacieki do jamy brzusznej.Do tej pory,szczególnie po pracy boli mnie brzuch,piecze,kluje cos w srodku,czasem az uklekne z bólu.Niestety leki przeciwbolowe nie dzialaja-nawet ketanol. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani, koniecznie trzeba zrobić USG jamy brzusznej. Po tym badaniu - konsultacja chirurgiczna
Pozdrawiam dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Witam. Ropowicze zapalenie wyrostka często powoduje powstanie zrostów otrzewnowych oraz niedrożności jelit - niekoniecznie pełnej - lecz przepuszczającej z takimi objawami, jakie Pani zgłasza. Pomoc na taką odległość nie bardzo jest możliwa. Trzeba opowiedzieć o wszystkim swojemu lekarzowi, porobić badania, w tym USG czy rtg i porozmawiać z chirurgiem.