Ból i pieczenie okolic intymnych po uprawianiu pettingu - czy to coś groźnego?

Witam!
Mam 19 lat. Kilka dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. Od tamtej pory bardzo bolą mnie okolice intymne, czuje ból i pieczenie nawet przy siedzeniu. Przy oddawaniu moczu czuję niesamowity ból. Do tego doszły brązowe upławy.
Czym to jest spowodowane? Może to jakieś zapalenie? Jak mogę to wyleczyć?

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadnie pytania.

Powyższe objawy są charakterystyczne dla infekcji układu moczowego. Infekcję mogło spowodować przeniesienie bakterii w miejsca intymne, wynikające z braku dostatecznej higieny.

Należy udać się do lekarza, który po znalezieniu czynnika wywołującego infekcję zaleci odpowiednią terapię.