Ból i pieczenie po operacji nowotworu na prawym jądrze

Mialem operacje jondra z guzem prawego w tej chwili mam takie oznaki mam bolesci pecheza moczowego czasem boli mnie lewe jondro pieczenie ptaszka boje sie ze lewe jondro tez jest chore.

Witam, różnorodność objawów jest zbyt duża (ból ptaszka, ból pęcherza, ból lewego jądra), że nie podejmuję się udzielić satysfakcjonującej Pana odpowiedzi. Podejrzewam, że powinien Pan udać się n konsultację - najlepiej tam gdzie był Pan operowany. Pozdrawiam RH