Ból i pieczenie pod pachami

Co moze byc powodem bolow pod pachami? Od ponad 2tyg mam bole, pieczenie w tych miejscach, okolice pod pachami sa zaczerwienione i widoczna pod swiatlo taka czerwona "gesia skorka" Link: http://s17.postimg.org/w4t25hif3/IMG_0005.jpg Co to moze byc? Dermatolog mowila, ze jakies bakterie i zapisala krem Travocort. Smaruje juz 1,5 tyg i nic nie pomaga. Zaznacze, ze lecze tez kregoslup i nerwice lekowa ale to raczej nie ma z tym powiazania. Prosze o pomoc.

Witam serdecznie. Na podstawie załączonego zdjęcia trudno jednoznacznie określić przyczynę dolegliwości, gdyż zmiany nie są bardzo silnie zaznaczone. Możliwe iż konieczne jest zastosowanie innego preparatu. Można zastosować Tribiotic dostępny bez recepty.

Witam
Przede wszystkim zalecam ogolenie włosow pod pachami , codzienne stosowanie octaniseptu w celu dezynfekcji skóry, rezygnację z używanego dezodorantu - proszę zamienić go na dezodorant do skory wrazliwej.