Ból i pieczenie wejścia do pochwy

Witam. Jakieś 3 lata temu zaczęłam współżycie seksualne. Mam 22 lata. Mój pierwszy raz nie był zbyt bolesny, kilka następnych stosunków z jednym i tym samym partnerem (mężem) było w porządku. Od jakiegoś 1.5 roku nie współżyjemy, gdyż wejście do pochwy bardzo mnie boli, piecze. Byłam u kilku ginekologów, który różnie stwierdzali zakażenie bakteryjne, wirusowe, brałam różne antybiotyki, Iladian, maść do smarowania, ale nie pomogło. Co można jeszcze zastosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa ponownie, aby określił przyczynę. Być może konieczne będzie pobranie wymazów? czy była diagnostyka w kierunku endometriozy?czy też może pochwica. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.