Ból i powiększenie piersi oraz wynik badań hormonalnych

Mam pytanie.mam 31lat od paru msc ma ból piersi powiększyła mi się o 2rozmiary.lekarz przepisał mi mastodynon ale odkąd go biore mam nieregularne miesiączki.dziś robiłam wyniki Fsh folikularna 3,5-12,5 owulacyjna 4,7-21,5 lutealna 1,7-7,7.prolaktyna 394ml estadriol 617,4 folikularna 46-607,owulacyjna 315-1828 lutealna 161-774 postmenop 18,54-201 ;czy to dobry są wyniki

DO WSZYSTKICH na tym forum!!!!!!
Piszecie pytania do EKSPERTÓW, którzy chcą wam pomóc i poświęcają swój prywatny czas za darmo udzielając odpowiedzi. PROSZĘ nie pisać NORM - my je znamy. Proszę pisać natomiast wynik i jednostki, w których było wykonane oznaczenie, w przypadku badań hormonalnyc u kobiet konieczne jest także napisanie w jakim dniu cyklu było wykonane badanie. INACZEJ SZKODA NASZEGO I WASZEGO CZASU.
Pozdrawiam D.Zaryjewski