Ból i powiększenie warg sromowych

Od kilku miesięcy mam problem z... siedzeniem. Gdy tylko ubiorę bieliznę, ból, podejrzewam że warg sromowych, jest nie do zniesienia, jakby piekący. O chodzeniu w spodniach mogę zapomnieć.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem, ponieważ Pani objawy wskazują na infekcję, reakcję alergiczną lub inną chorobę okolic sromu. Bez możliwości oceny stanu klinicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.