Ból i problemy z podniesieniem ręki po upadku z konia

Witam. Upadałam z konia lądując na barku. W godzinę po upadku mogłam podnieść całą rękę i również odchylić ją do tyłu. Teraz po upłynięciu około 5ciu godzin nie mogę jej podnieść. Czy tak ma być jeśli mam jedynie stłuczone mięśnie? Czy mam sobie zrobić jakiś okład?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.