Ból i przemęczenie oczu a soczewki kontaktowe

Witam! Od kilku lat borykam się z przemęczonymi oczami. Prawdopodobnie mam zespół suchego oka. Nawet gdy wstaję rano po dobrze przespanej nocy na gałkach ocznych widoczne są czerwone żyłki. Mam wadę minusową (prawe -1,5 lewe -1). Noszę soczewki , gdyż nie mogę się przekonać do okularów. Po całym dniu oczy mnie bolą, są przemęczone. Czy istnieje jakiś sposób, abym mógł nosić soczewki i aby jednocześnie moje oczy nie wyglądały na przemęczone i nie bolały? Pozdrawiam

Należy zakrapiać oczy na soczewki sztucznymi łzami ,jest ich ok 30 rodzajów. Trzeba dopasować krople do pacjenta i bedzie dobrze. Można też zmienić soczewki na 1 day-e.Pozdrawiam