Ból i przeskakiwanie kości u młodej mamy a chęć zgubienia kilku kilogramów

Prosze o pomoc! Jestem mloda mama i moim problemem jest to ze strasznie bola mnie kosci, jak chodze to slysze jak kosci przeskakuja w kolanach i kostkach. A jak zaczne cokolwiek cwiczyc to od razu mam lekka kontuzje :-( przed ciaza cwiczylam i prowadzilam dosc aktywny tryb zycia. Spozywam duzo nabialu ale to jakos tez nie pomoga. W dodatku Teraz nie umiem zgubic kilku kilogramow prosze o pomoc! I wskazowki z gory dziekuje za poswiecony mi czas

U młodych mam z powodu zwiększonego poziomu niektórych hormonów dochodzi do nadmiernej wootkosci stawów stad czuć i słychać "trzaskanie". Z reguły mija po kilku miesiącach w przypadku dolegliwości bólowych zgłosić sie można do ortopedy

Witam serdecznie,

W wyniku ciąży i zmian jakie zaszły w Pani organizmie mogło nastąpić osłabienie układu kostnego. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu który skieruje Panią na dalsze badania i do specjalisty.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk