Ból i puchnięcie stopy po operacji

Stan po resekcji częściowej kości łódkowatej. Miałam operowane obydwie stopy. Po pierwszym zabiegu bardzo szybko powróciłam do pełnej sprawności, jednak z drugą nogą pojawiły się problemy. Długo nie mogłam pozbyć się asekuracyjnej kuli, po rehabilitacji znacznie się poprawiło, jednak mimo że minęło 8,5 mies. stopa nadal boli i puchnie gdy za dużo chodzę, nie mówiąc o bieganiu. . Czy takie objawy powinny mnie zaniepokoić?

Szanowna Pani

Ma Pani na myśli zapewne resekcję dodatkowej kości łódkowatej. Z pewnością taka sytuacja jaką Pani opisała należy niepokoić. Wskazana byłaby konsultacja aby sprawdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości.

Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego