Ból i ropa przy paznokciu u nogi

Witam, mam problem z duzym palcem u lewej nogi po zlym obcieciu cazkami. Powiedziano mi ,ze to zastrzal tak wiec wedlug wskazan moczylam palca w szarym mydle i nakladalam masc jodowa " Betaisodona" z przerwami. Trwa to juz prawie 2 m-ce i nadal boli. Po dluzszym chodzeniu zbiera sie ropa i boli po lewej stronie paznokcia ale tylko przy dotyku.Co mam dalej robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.