Ból i smutek po stracie obcej osoby

Dlaczego odczuwam ból i strate po śmierci obcej osoby, którą wcześniej nawet nie widziałam?Trwa to już cztery miesiące i nie wiem co z tym zrobić.

Warto przede wszystkim porozmawiać o swoich emocjach z psychologiem. Skorzystać z profesjonalnej pomocy i przestrzeni, w której mogłaby Pani przyjrzeć się temu, co aktualnie Pani przeżywa. Dobrze byłoby przede wszystkim o tej stracie porozmawiać ze specjalistą - sprawdzić skąd się te emocje wzięły i jakie są ich skutki.

Życzę wszystkiego dobrego!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam
Prawdopodobnie odczuwa Pani więź emocjonalną ze zmarłą osobą.
Zachęcam do omówienia problemu z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Śmierć, z którą w jakiś sposób się stykamy, jest bardzo częstą przyczyną wystąpienia lęku, obniżenia nastroju. I nie musi to być śmierć bliskiej osoby. Po prostu przypadek, który jakoś nas dotknie, uruchomi skojarzenia z czymś... Zachęcam do terapii i porozmawiania z psychologiem .

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na pani pytanie bez większej ilości informacji. Jeżeli sytuacji się nie zmieni zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty aby bliżej przyjrzeć się zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam.