Ból i suche oczy u 18-latki

Witam. Ostatnio podczas ciepłych dni dokucza mi ból oczu, są one bardzo suche jakby całkowicie pozbawione łez. Co może być tego przyczyną ? Dodam, iż nie przebywam w pomieszczeniach gorących, suchych i klimatyzowanych oraz nie spędzam dużo czasu przed komputerem, a zakropienie oczu nie przynosi rewelacyjnego efektu oraz daje bardzo krótką ulgę. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u okulisty. Jeśli występuje też suchość innych błon śluzowych warto wykluczyć chorobę Sjogrena.