Ból i swędzenie cewki moczowej podczas oddawania moczu

4 miesiące temu dopadł mnie ból przy oddawania moczu swędzenie cewki moczowej i ropna wydzielina po wizycie u lekarza dostałem antybiotyki ale nie pomogły wróciłem po skierowanie do urologa, tam zostały wykonane badania pod katem chorób wenerycznych (wymazy z cewki moczowej i została przepisana doksycyklina). okazało sie ze z wymazów nic nie wynikało byłem zdrowy. doksycyklina nie pomogła . lekarz powiedział ze nie wie co mi jest. do dziś mam wydzieline a do tego doszedł ból jader. POMOCY!!

Lek. Artur Jeliński Urolog

Zmienic urologa , leki przeciw zapalne np urofuraginum i np Prostamol Un 1tab na dzienLeczeni an odleglosc jest problematyczna