Ból i swędzenie kolana po artroskopii stawu kolanowego

Czy rezydenci mogli popełnić błąd? W lutym tego roku przeszłam artroskopię stawu kolanowego, usunięto fałd przyśrodkowy błony maziowej oraz wykonano chondrektomię. minęło 7 miesięcy a bez kuli ani rusz kolano boli jeszcze bardziej niż wcześniej i swędzi od środka,a najprostsze czynności są wyzwaniem. Lekarze zbywają mnie odpowiedziami ze to jeszcze świeże i odsyłają do czytania stron www. czy to możliwe że ktoś popełnił błąd podczas mojego zabiegu?

Niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie nie mając danych. To co zostało wykonane, nie mówi nic o tym, jaka była sytuacja w stawie przed zabiegiem.