Ból i swędzenie okolic intymnych oraz mleczna wydzielina

Bolą mnie okolice intymne,odczuwam świąd,okolice te z bólu nie dają się dotknąć.Była wydzielina,koloru mlecznego,inna niż zwykle.Wydzielina znikła, pojawiły się białe strzępki mlecznego koloru.Odczuwam suchość, np podczas siadania czuję jak skóra w tamtych miejscach się ociera i sprawia mi tym ból. Stało się to po długim i intensywnym stosunku płciowym.Kilka dni wcześniej straciłam dziewictwo,po tym wszystko było w porządku.Prezerwatywa była.Chodzi o to, że nie podmyłam się od razu po?Co robić?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opis dolegliwości może świadczyć o infekcji grzybiczej pochwy. Proszę skontaktować się z ginekologiem.