Ból i swędzenie penisa podczas i po stosunku

Mężczyzna , 60 lat , Poznań w czasie stosunku odczułem ból tylko z lewej strony na żołędziu penisa byłem u lekarza dermatologa i urologa inic nie stwierdzili a żołędz boli i swędzi, ponadto po lewej stronie żołędzia mam delikatniejszą cieńszą skórę proszę o odpowiedz co to może być dziękuje i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może to zakażenie bakteryjne lub grzybicze, radziłabym pobrać wymaz z cewki moczowej.
Pozdrawiam