Ból i szczypanie pochwy po wytrysku partnera

Gdy zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne, moj partner konczy we mnie. Gdy dojdzie do spustu, pochwa zaczyna mnie szczypac i tak piecze do dwoch godzin. Kiedys kochalismy sie bez prezerwatywy i gdy nie dochodzil we mnie nie bylo takiego problemu. Czym moze byc spowodowane to pieczenie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, przyczyną jest zapewne suchość pochwy będąca skutkiem ubocznym stosowanej antykoncepcji. Mogą Państwo stosować żele nawilżające lub zmienić metodę antykoncepcji.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może infekcja. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.