Ból i sztywnienie kręgosłupa oraz stan po wypadnięciu dysku

Rok temu wypadł mi dysk. Jak stoję długo (na baczność- jestem żołnierzem) kręgosłup mi sztywnieje i po schyleniu cały odconek ledzwiowy strzela jakby się wyciagał podobnie jest rano. Ból promieniuje do lewego pośladka. Co robić??

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Ból, który promieniuje do pośladka najprawdopodobniej jest spowodowany zmianami w obrębie kręgosłupa odcinka L-S. Proponuję konsultację u ortopedy, który oceni czy konieczna jest ponowna diagnostyka i zdecyduje o dalszym postępowaniu.