Ból i trzaśnięcie podczas pierwszego razu

Mój pierwszy raz jest niepokojący. Mam 17 lat. Kiedy doszło do stosunku i mój chłopak włożył członka do pochwy poczułam "trzaśnięcie" jakby coś się rozerwało i dość mocny ból. Czy te "trzaśnięcie" jest normalne? Mój chłopak uważa, że to jest normalne. Czy to błona dziewicza tak "głośno" się przerwała? Proszę o pomoc.
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Błona dziewicza nie "trzaska". Jeśli jednak po zakończeniu stosunku nie wystąpiły inne niepokojące objawy a krwawienie ustało, to nie ma powodów do niepokoju.