Ból i trzeszczenie w uszach

Witam,od 2tyg bolą mi uszy,dostałam od lekarza poz anapran,nie pomógł,wizytę mam u laryngologa za 2tyg,więc żeby sobie trochę pomóc kupiłam oto argent.Wcześniej już wpuszczalam te krople,ale dzisiaj jakby zatrzeszczalo w uchu i mam zatkane,przy schylaniu słyszę trzeszczenie,jakby ciśnienie się przemieszczalo.Woskowiny raczej nie mam bo codziennie czyszcze uszy i nic w nich nie ma.Co powinnam zrobić? Już nie mam sił,na dodatek zaczyna mi znowu piec gardło.

anapran hmm a co w uchu zobaczył lekarz poz. tak, on powinien zajrzeć do ucha.
nie kombinuj za dużo jak nie wiadomo co jest w uchu . koniecznie laryngolog