Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból i ucisk żołądka a stosowanie antybiotyku

Witam. Mam problem od wczoraj z zoladkiem, boli i odczowam jego ucisk. Dwa tyg temu zachorowalam i dostalam antybiotyk Zetamax, po tygodniu musialam zaczac brac dicloberl retard poniewaz mialam neuralgie miedzyzebrowa, dzis wzielam go po raz ostatni (wskazanie lekarza zeby brac tylko tydzien). Nie bralam zadnej oslony, czy to moglo miec wplyw na to ze brzuch mnie boli?? Co moge zrobic aby zregenerowac swoj zoladek. Pozdrawiam i dziekuje
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Przygotowania do badania endoskopowego

Badanie endoskopowe wykonywane jest w celu oceny stanu narządów wewnętrznych. Jak należy przygotować się do takiego badania? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Lek. Izabela Ławnicka Stażysta/Rezydent, Lublin
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być konsekwencją stosowania antybiotykoterapii oraz preparatu Dicloberl. Przede wszystkim proszę zatem odstawić leki oraz włączyć probiotyk, np. Enterol, Dicoflor. Objawy powinny ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Gdyby się tak nie stało, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety