Ból i uczucie przeskakiwania kręgów po uderzeniu rowerem w samochód

Dwa dni temu jadąc rowerem uderzyłem w samochód. Najpierw wpadłem prawą stroną ciała na maskę, a później spadłem lewą stroną ciała na jezdnię. W momencie upadku poczułem ból i jakby przeskakujące kręgi w okolicach klatki piersiowej. W szpitalu wykonano zdjęcia rtg i nie stwierdzono złamań. Ból momentami jednak jest nie do zniesienia i przy głębszym oddychaniu czuję te jakby przeskakujące kręgi. Za tydzień mam wizytę u ortopedy. Czy zgłosić się wcześniej? Jak złagodzić dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują proponuję zgłosić się do lekarza wcześniej.