Ból i uderzenia gorąca podczas pettingu

Nigdy nie wspolzylam. Z chłopakiem pozostajemy na pettingu. Dzisiaj podczas pieszczot nie moglam sie odpowiednio rozluźnić więc ostatecznie je przerwalismy. Po krótkim czasie poczułam silne uklucie w podbrzuszu, które przekształciło sie w ból i poczułam silne uderzenie gorąca. Po jakims czasie ból przeszedł. Czym moglo to być spowodowane?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez możliwości przeprowadzenia badania ginekologicznego, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem w przypadku gdyby dolegliwości się powtórzyły lub utrzymywały.