Ból i wypukła żyła na nodze po operacji podwiązania żyły odpiszczelowej

Witam jestem po operacji podwiązania żyły od piszczelowej na wysokości pachwiny na wysokości pachwiny pod kolanem i przy kostce. Jest to 10 doba lecz od kilku dni obserwuję tak jakby powracające co jakiś czas rozpierające ciśnienie w żyle podobno ma się wchłonąć gdyż nie było możliwości całkowitego jej wyjęcia. Na wizycie podczas wyjęcia szwów lekarz stwierdził ,że żyła sie wchłonie. Ból jest jednak co pewien czas bardzo silny a na nodze widać wypukłą żyłę. Proszę o szybką pomoc.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi udzielić pomocy bez znajomości przypadku i przebiegu zabiegu. Opisywane dolegliwości mogą występować po zabiegu jaki Pani przeszła. Jednoznacnzie nie mogę isę jednak wypowiedzieć i odsyłam do lekarza operującego.