Ból i zaczerwienienie napletka

Witam od około tygodnia zauważyłem delikatne zaczerwienienie napletka. Towarzyszy temu piekący, wręcz palący ból po oddaniu moczu i podczas dotyku lub próbie ściśnięcia penisa. Myślałem że to zwykłe zapalenie i przejdzie za kilka dni. próbowałem smarować maśćmi (tribiotic, detromecyna 2%, Triderm, Bedicord G) maczałem również w rivanolu. Nic nie pomaga. skóra penisa też jest troche sucha... Prosiłbym o jakąś radę co moge zrobic poza wizyta u urologa....

Lek. Tomasz Budlewski

Być może objawy wynikają z infekcji dróg moczowych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu zostaną zalecone odpowiednie leczenie.