Ból i zaczerwienienie oka przy zmianie pogody po przebytym zapaleniu tęczówki

Witam Czy oko po przebytym 2 lata temu zapaleniu teczowki serii zastrzykow z adrenalina i sterydami moze reagowac bolem lub lekkim zaczerwieniem na zmiane pogody? Czy reaguje jakos takze podczas ciazy Niestety kolejki do okulisty sa tak ogromne ze do porodu sie nie dostane a prywatnie nie stac mnie.

Jeśli ma Pani takie objawy jak ból, zaczerwienienie a przeszła Pani zapalenie tęczówki, to proszę udać się na ostry dyżur okulistyczny do szpitala, być może ma Pani nawrót i trzeba leczyć

Witam.
Gałka oczna po przebytym wcześniej zapaleniu tęczówki jest bardziej wrażliwa na jakiekolwiek zmiany stanu zdrowia .
Pozdrawiam