Ból i zawroty głowy, brak apetytu

Witam. Mam 15 lat. Zauważyłam ostatnio, że często boli mnie głowa, kręci mi się w głowie, widzę ciemność przed oczami, aż muszę je na chwilę zamknąć. Do tego boli mnie odcinek szyjny. Dostrzegłam również, że mimo iż jestem głodna nie chce mi się jeść. Pragnę dodać że od 2 lat, regularnie trenuję biegi przez płotki, mam 10 wf w tygodniu, 4 godz basenu w miesiącu i od pon. do sob. treningi po ok.2 godz. Co mi jest ?

Witam! Aby dokładnie zweryfikować podane objawy należy wykonać podstawowe badania krwi (morfologia z rozmazem, poziom elektrolitów, glukozy). Problemy mogą wynikać z anemii, nadmiernego obciążenia wysiłkiem fizycznym, niedoborów elektrolitów czy zaburzeń hormonalnych. Myślę, że warto wybrać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który po przeprowadzeniu dokładnego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu.